Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1917
- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 787 m²
Eilandweg 15 is een woonhuis in Broek in Waterland, gebouwd in 1917. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m² en een perceel van 787 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €655.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Eilandweg 15
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
5 kmHuisarts
1 kmTreinstation
11.7 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
5.3 kmApotheek
5 kmZiekenhuis
7.5 kmRestaurant
0.9 kmCafé
4.9 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
7.4 kmDe prijsindicatie voor Eilandweg 15 ligt rond €450.000 tot €550.000. De gemiddelde woningwaarde in Broek in Waterland is €655.000. Dat komt neer op circa €4.962 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEilandweg 15 is een woonhuis van 132 m² in de wijk Broek in Waterland. De buurt telt 1.095 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 277 inwoners per km².
Eilandweg 15 is een woonhuis in Broek in Waterland, gebouwd in 1917 (109 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Eilandweg 15 heeft 132 m² woonoppervlakte. Het perceel is 787 m². In Broek in Waterland ligt de gemiddelde woningwaarde op €655.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Broek in Waterland in Broek in Waterland (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €655.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Eilandweg 15 in Broek in Waterland bereik je: supermarkt op 5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 11.7 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Eilandweg 15: ziekenhuis op 7.5 km, apotheek op 5 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 5.3 km.
Recreatie nabij Broek in Waterland: restaurant (0.9 km), cafe (4.9 km).
De prijsindicatie ligt rond €450.000 tot €550.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Broek in Waterland is €655.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.