Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1966
- Woonoppervlakte
- 99 m²
- Perceeloppervlakte
- 900 m²
Buitenweeren 27 is een woonhuis in Broek in Waterland, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m² en een perceel van 900 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €655.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Buitenweeren 27
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
5 kmHuisarts
1 kmTreinstation
11.7 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
5.3 kmApotheek
5 kmZiekenhuis
7.5 kmRestaurant
0.9 kmCafé
4.9 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
7.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Broek in Waterland is €655.000. Dat komt neer op circa €6.616 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBuitenweeren 27 is een woonhuis van 99 m² in de wijk Broek in Waterland. De buurt telt 1.095 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 277 inwoners per km².
Buitenweeren 27 is een woonhuis in Broek in Waterland, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Buitenweeren 27 heeft 99 m² woonoppervlakte. Het perceel is 900 m². In Broek in Waterland ligt de gemiddelde woningwaarde op €655.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Buitenweeren 27 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-11-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2771.04 kg/jaar.
De wijk Broek in Waterland in Broek in Waterland (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €655.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Buitenweeren 27 in Broek in Waterland bereik je: supermarkt op 5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 11.7 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Buitenweeren 27: ziekenhuis op 7.5 km, apotheek op 5 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 5.3 km.