Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1974
- Woonoppervlakte
- 219 m²
- Perceeloppervlakte
- 300 m²
- Inhoud
- 754 m³
- Kamers
- 6
Keerngouw 32 is een woonhuis in Broek in Waterland, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 219 m², een perceel van 300 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €655.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Keerngouw 32
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
5 kmHuisarts
1 kmTreinstation
11.7 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
5.3 kmApotheek
5 kmZiekenhuis
7.5 kmRestaurant
0.9 kmCafé
4.9 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
7.4 kmDe prijsindicatie voor Keerngouw 32 ligt rond €700.000 tot €800.000. De gemiddelde woningwaarde in Broek in Waterland is €655.000. Dat komt neer op circa €2.991 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKeerngouw 32 is een woonhuis van 219 m² in de wijk Broek in Waterland. De buurt telt 1.095 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 277 inwoners per km².
Keerngouw 32 is een woonhuis in Broek in Waterland, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Keerngouw 32 heeft 219 m² woonoppervlakte en 754 m³ inhoud. Het perceel is 300 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Broek in Waterland ligt de gemiddelde woningwaarde op €655.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Keerngouw 32 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-10-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Keerngouw 32 heeft 6 kamers.
De wijk Broek in Waterland in Broek in Waterland (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €655.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Keerngouw 32 in Broek in Waterland bereik je: supermarkt op 5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 11.7 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Keerngouw 32: ziekenhuis op 7.5 km, apotheek op 5 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 5.3 km.