Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Nieuwland 33 Broek in Waterland

Nieuwland 33, 1151 AZ Broek in Waterland

144 m² Bouwjaar 1972 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Nieuwland 33 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Broek in Waterland, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m², een perceel van 380 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €655.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
144 m²
Perceeloppervlakte
380 m²
Inhoud
580 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€810.000 tot €910.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Dwarskap bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Nieuwland 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwland 33

Tuin
Ja (120.0 m²)

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

5 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

11.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.3 km
Gezondheid

Apotheek

5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

4.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

7.4 km

Buurtinformatie in Broek in Waterland

2810 Inwoners
1190 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1095 Woningvoorraad
€655.000 Gem. woningwaarde Broek in Waterland
70% Koopwoningen
277 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuwland 33

Vergelijkbare woningen in Broek in Waterland

Veelgestelde vragen over Nieuwland 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwland 33?

De prijsindicatie voor Nieuwland 33 ligt rond €810.000 tot €910.000. De gemiddelde woningwaarde in Broek in Waterland is €655.000. Dat komt neer op circa €4.549 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwland 33 zich tot de wijk Broek in Waterland?

Nieuwland 33 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 144 m² in de wijk Broek in Waterland. De buurt telt 1.095 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 277 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwland 33?

Nieuwland 33 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Broek in Waterland, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Nieuwland 33 vergeleken met de buurt?

Nieuwland 33 heeft 144 m² woonoppervlakte en 580 m³ inhoud. Het perceel is 380 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Broek in Waterland ligt de gemiddelde woningwaarde op €655.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwland 33 en wat betekent dat?

Nieuwland 33 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuwland 33?

Nieuwland 33 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 120 m².

Hoe is de woningmarkt in Broek in Waterland?

De wijk Broek in Waterland in Broek in Waterland (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €655.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Broek in Waterland?

Vanuit Nieuwland 33 in Broek in Waterland bereik je: supermarkt op 5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 11.7 km, snelwegoprit op 0.7 km.