Streetview Dorpsstraat 16 Broek in Waterland

Dorpsstraat 16, 1151 AD Broek in Waterland

146 m² Bouwjaar 1907 Label D

Dorpsstraat 16 is een woonhuis in Broek in Waterland, gebouwd in 1907. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m² en een perceel van 358 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €655.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1907
Woonoppervlakte
146 m²
Perceeloppervlakte
358 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Dorpsstraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dorpsstraat 16

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Broek in Waterland

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

5 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

11.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.3 km
Gezondheid

Apotheek

5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

4.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

7.4 km

Buurtinformatie in Broek in Waterland

2810 Inwoners
1190 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1095 Woningvoorraad
€655.000 Gem. woningwaarde Broek in Waterland
70% Koopwoningen
277 Inwoners per km²

Locatie van Dorpsstraat 16

Vergelijkbare woningen in Broek in Waterland

Veelgestelde vragen over Dorpsstraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Dorpsstraat 16?

De gemiddelde woningwaarde in Broek in Waterland is €655.000. Dat komt neer op circa €4.486 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dorpsstraat 16 zich tot de wijk Broek in Waterland?

Dorpsstraat 16 is een woonhuis van 146 m² in de wijk Broek in Waterland. De buurt telt 1.095 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 277 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dorpsstraat 16?

Dorpsstraat 16 is een woonhuis in Broek in Waterland, gebouwd in 1907 (119 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Dorpsstraat 16 vergeleken met de buurt?

Dorpsstraat 16 heeft 146 m² woonoppervlakte. Het perceel is 358 m². In Broek in Waterland ligt de gemiddelde woningwaarde op €655.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dorpsstraat 16 en wat betekent dat?

Dorpsstraat 16 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-07-08. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Broek in Waterland?

De wijk Broek in Waterland in Broek in Waterland (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €655.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Broek in Waterland?

Vanuit Dorpsstraat 16 in Broek in Waterland bereik je: supermarkt op 5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 11.7 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Broek in Waterland?