Herenhuis, tussenwoning Landvoogdes 31 Brielle

Landvoogdes 31, 3232 PJ Brielle

151 m² Bouwjaar 2009 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Landvoogdes 31 is een herenhuis, tussenwoning in Brielle, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 135 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €427.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
135 m²
Inhoud
537 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€510.000 tot €610.000
Laatst bekende transactie
Periode 2018 tot 2022
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Landvoogdes 31

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Landvoogdes 31

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (65.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

22.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.4 km

Buurtinformatie in Brielle

2580 Inwoners
1040 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1046 Woningvoorraad
€427.000 Gem. woningwaarde Nieuwland
76% Koopwoningen
4.762 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Landvoogdes 31

Vergelijkbare woningen in Brielle

Veelgestelde vragen over Landvoogdes 31

Wat is de geschatte woningwaarde van Landvoogdes 31?

De prijsindicatie voor Landvoogdes 31 ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwland is €427.000. Dat komt neer op circa €2.828 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Landvoogdes 31 zich tot de wijk Nieuwland?

Landvoogdes 31 is een herenhuis, tussenwoning van 151 m² in de wijk Nieuwland. De buurt telt 1.046 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.762 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Landvoogdes 31?

Landvoogdes 31 is een herenhuis, tussenwoning in Nieuwland, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Landvoogdes 31 vergeleken met de buurt?

Landvoogdes 31 heeft 151 m² woonoppervlakte en 537 m³ inhoud. Het perceel is 135 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Nieuwland ligt de gemiddelde woningwaarde op €427.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Landvoogdes 31 en wat betekent dat?

Landvoogdes 31 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-12-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Landvoogdes 31?

Landvoogdes 31 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 65 m².

Hoe is de woningmarkt in Nieuwland?

De wijk Nieuwland in Brielle (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €427.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwland?

Vanuit Landvoogdes 31 in Nieuwland bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 22.1 km, snelwegoprit op 0.7 km.