Streetview Landvoogdes 22 Brielle

Landvoogdes 22, 3232 PJ Brielle

146 m² Bouwjaar 2009 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Landvoogdes 22 is een woonhuis in Brielle, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m², een perceel van 151 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €427.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
146 m²
Perceeloppervlakte
151 m²
Inhoud
420 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Landvoogdes 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Landvoogdes 22

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Brielle

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

22.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.4 km

Buurtinformatie in Brielle

2580 Inwoners
1040 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1046 Woningvoorraad
€427.000 Gem. woningwaarde Nieuwland
76% Koopwoningen
4.762 Inwoners per km²

Locatie van Landvoogdes 22

Vergelijkbare woningen in Brielle

Veelgestelde vragen over Landvoogdes 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Landvoogdes 22?

De prijsindicatie voor Landvoogdes 22 ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwland is €427.000. Dat komt neer op circa €2.925 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Landvoogdes 22 zich tot de wijk Nieuwland?

Landvoogdes 22 is een woonhuis van 146 m² in de wijk Nieuwland. De buurt telt 1.046 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.762 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Landvoogdes 22?

Landvoogdes 22 is een woonhuis in Nieuwland, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Landvoogdes 22 vergeleken met de buurt?

Landvoogdes 22 heeft 146 m² woonoppervlakte en 420 m³ inhoud. Het perceel is 151 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Nieuwland ligt de gemiddelde woningwaarde op €427.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Landvoogdes 22 en wat betekent dat?

Landvoogdes 22 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Landvoogdes 22?

Landvoogdes 22 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuwland?

De wijk Nieuwland in Brielle (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €427.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwland?

Vanuit Landvoogdes 22 in Nieuwland bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 22.1 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Nieuwland?