Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 1974
- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 102 m²
- Inhoud
- 354 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Reede 38 is een niet-woning in Brielle, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m² en een perceel van 102 m². Het energielabel is A+.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Reede 38
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,6 kmSupermarkt
0,4 kmHuisarts
1,9 kmTreinstation
21,8 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0,6 kmMiddelbare school
1,2 kmApotheek
2,1 kmZiekenhuis
2,1 kmRestaurant
1,1 kmCafé
1,5 kmBibliotheek
0,4 kmBioscoop
8,1 kmReede 38 ligt in de buurt De Kapel en omgeving in Brielle. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.815 inwoners en 778 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 56% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 331.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,4 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool en 1,9 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· omgevingsvergunning · 92 meter
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Kapel en omgeving €331.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenReede 38 is een niet-woning van 100 m² in de CBS-buurt De Kapel en omgeving. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 778 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 4.596 inwoners per km².
Reede 38 is een niet-woning in De Kapel en omgeving, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Reede 38 heeft 100 m² woonoppervlakte en 354 m³ inhoud. Het perceel is 102 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Kapel en omgeving €331.000.
Reede 38 heeft energielabel A+. Geldig tot 2032-04-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 50.87 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt De Kapel en omgeving in Brielle (Zuid-Holland) 1.815 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €331.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Kapel en omgeving in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool, 1,9 km tot een huisarts, 21,8 km tot een treinstation, 1 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Kapel en omgeving in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,1 km tot een ziekenhuis, 2,1 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 1,2 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Kapel en omgeving in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,1 km tot een restaurant, 1,5 km tot een café.
Een woningrapport voor Reede 38 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond De Kapel en omgeving. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1974, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in Brielle presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.