Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2012
- Woonoppervlakte
- 320 m²
- Perceeloppervlakte
- 3972 m²
Rijksweg 4 is een woonhuis in Breskens, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 320 m² en een perceel van 3972 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €407.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rijksweg 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
3.3 kmHuisarts
4.7 kmTreinstation
47.8 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
1.9 kmMiddelbare school
7.7 kmApotheek
4.7 kmZiekenhuis
8 kmRestaurant
1.6 kmCafé
2 kmBibliotheek
4.6 kmBioscoop
26.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Groede is €407.000. Dat komt neer op circa €1.272 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRijksweg 4 is een woonhuis van 320 m² in de wijk Verspreide huizen Groede. De buurt telt 153 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15 inwoners per km².
Rijksweg 4 is een woonhuis in Verspreide huizen Groede, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Rijksweg 4 heeft 320 m² woonoppervlakte. Het perceel is 3972 m². In Verspreide huizen Groede ligt de gemiddelde woningwaarde op €407.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen Groede in Breskens (Zeeland) kenmerkt zich door 270 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €407.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Rijksweg 4 in Verspreide huizen Groede bereik je: supermarkt op 3.3 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 4.7 km, treinstation op 47.8 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rijksweg 4: ziekenhuis op 8 km, apotheek op 4.7 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 7.7 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Groede: restaurant (1.6 km), cafe (2 km).
Een woningrapport voor Rijksweg 4 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Groede. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2012, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.