Streetview Steigerschuit 10 Breskens

Steigerschuit 10, 4511 HX Breskens

213 m² Bouwjaar 2013

Steigerschuit 10 is een woonhuis in Breskens, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 213 m² en een perceel van 1010 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €277.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2013
Woonoppervlakte
213 m²
Perceeloppervlakte
1010 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Steigerschuit 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Breskens

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

44.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

23.2 km

Buurtinformatie in Breskens

4300 Inwoners
2115 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2507 Woningvoorraad
€277.000 Gem. woningwaarde Breskens
63% Koopwoningen
2.191 Inwoners per km²

Locatie van Steigerschuit 10

Vergelijkbare woningen in Breskens

Veelgestelde vragen over Steigerschuit 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Steigerschuit 10?

De gemiddelde woningwaarde in Breskens is €277.000. Dat komt neer op circa €1.300 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Steigerschuit 10 zich tot de wijk Breskens?

Steigerschuit 10 is een woonhuis van 213 m² in de wijk Breskens. De buurt telt 2.507 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.191 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Steigerschuit 10?

Steigerschuit 10 is een woonhuis in Breskens, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Steigerschuit 10 vergeleken met de buurt?

Steigerschuit 10 heeft 213 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1010 m². In Breskens ligt de gemiddelde woningwaarde op €277.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Breskens?

De wijk Breskens in Breskens (Zeeland) kenmerkt zich door 4.300 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €277.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Breskens?

Vanuit Steigerschuit 10 in Breskens bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 44.3 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Breskens?

Zorg en onderwijs in de buurt van Steigerschuit 10: ziekenhuis op 11.5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 11.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Breskens?

Recreatie nabij Breskens: restaurant (0.6 km), cafe (0.6 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Steigerschuit 10?

Een woningrapport voor Steigerschuit 10 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Breskens. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2013, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.