Eengezinswoning, hoekwoning Langeweg 52 Breskens

Langeweg 52, 4511 GD Breskens

81 m² Bouwjaar 1963 6 kamers 3 slaapkamers Label D

Langeweg 52 is een eengezinswoning, hoekwoning in Breskens, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m², een perceel van 280 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €277.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
81 m²
Perceeloppervlakte
280 m²
Inhoud
290 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€245.000 tot €295.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Langeweg 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Langeweg 52

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
195.35 kWh/m²
Primaire fossiele energie
281.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
51.91 kg/m²

Tuin
Ja (144.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Garage
Parkeerplaats en vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Breskens

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

44.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

23.2 km

Buurtinformatie in Breskens

4300 Inwoners
2115 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2507 Woningvoorraad
€277.000 Gem. woningwaarde Breskens
63% Koopwoningen
2.191 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Langeweg 52

Vergelijkbare woningen in Breskens

Veelgestelde vragen over Langeweg 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Langeweg 52?

De prijsindicatie voor Langeweg 52 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Breskens is €277.000. Dat komt neer op circa €3.420 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Langeweg 52 zich tot de wijk Breskens?

Langeweg 52 is een eengezinswoning, hoekwoning van 81 m² in de wijk Breskens. De buurt telt 2.507 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.191 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Langeweg 52?

Langeweg 52 is een eengezinswoning, hoekwoning in Breskens, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Langeweg 52 vergeleken met de buurt?

Langeweg 52 heeft 81 m² woonoppervlakte en 290 m³ inhoud. Het perceel is 280 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 14 m² per kamer. In Breskens ligt de gemiddelde woningwaarde op €277.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Langeweg 52 en wat betekent dat?

Langeweg 52 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-11-28. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 51.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Langeweg 52?

Langeweg 52 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 144 m².

Hoe is de woningmarkt in Breskens?

De wijk Breskens in Breskens (Zeeland) kenmerkt zich door 4.300 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €277.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Breskens?

Vanuit Langeweg 52 in Breskens bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 44.3 km, snelwegoprit op 1.1 km.