Streetview Oude Liesboslaan 263 Breda

Oude Liesboslaan 263, 4839 AC Breda

156 m² Bouwjaar 1968 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Oude Liesboslaan 263 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m², een perceel van 1907 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €620.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
156 m²
Perceeloppervlakte
1907 m²
Inhoud
993 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Oude Liesboslaan 263

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oude Liesboslaan 263

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

2.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.7 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

5.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Breda

770 Inwoners
270 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
297 Woningvoorraad
€620.000 Gem. woningwaarde Liesbos
84% Koopwoningen
128 Inwoners per km²

Locatie van Oude Liesboslaan 263

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Oude Liesboslaan 263

Wat is de geschatte woningwaarde van Oude Liesboslaan 263?

De gemiddelde woningwaarde in Liesbos is €620.000. Dat komt neer op circa €3.974 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oude Liesboslaan 263 zich tot de wijk Liesbos?

Oude Liesboslaan 263 is een woonhuis van 156 m² in de wijk Liesbos. De buurt telt 297 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 128 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oude Liesboslaan 263?

Oude Liesboslaan 263 is een woonhuis in Liesbos, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Oude Liesboslaan 263 vergeleken met de buurt?

Oude Liesboslaan 263 heeft 156 m² woonoppervlakte en 993 m³ inhoud. Het perceel is 1907 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Liesbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €620.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oude Liesboslaan 263 en wat betekent dat?

Oude Liesboslaan 263 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-11-13. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oude Liesboslaan 263?

Oude Liesboslaan 263 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Liesbos?

De wijk Liesbos in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €620.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Liesbos?

Vanuit Oude Liesboslaan 263 in Liesbos bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.5 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 2.1 km.