Streetview Oude Liesboslaan 219 Breda

Oude Liesboslaan 219, 4839 AB Breda

313 m² Bouwjaar 1950

Oude Liesboslaan 219 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 313 m² en een perceel van 2905 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €620.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
313 m²
Perceeloppervlakte
2905 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Oude Liesboslaan 219

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

2.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.7 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

5.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Breda

770 Inwoners
270 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
297 Woningvoorraad
€620.000 Gem. woningwaarde Liesbos
84% Koopwoningen
128 Inwoners per km²

Locatie van Oude Liesboslaan 219

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Oude Liesboslaan 219

Wat is de geschatte woningwaarde van Oude Liesboslaan 219?

De gemiddelde woningwaarde in Liesbos is €620.000. Dat komt neer op circa €1.981 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oude Liesboslaan 219 zich tot de wijk Liesbos?

Oude Liesboslaan 219 is een woonhuis van 313 m² in de wijk Liesbos. De buurt telt 297 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 128 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oude Liesboslaan 219?

Oude Liesboslaan 219 is een woonhuis in Liesbos, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Oude Liesboslaan 219 vergeleken met de buurt?

Oude Liesboslaan 219 heeft 313 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2905 m². In Liesbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €620.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Liesbos?

De wijk Liesbos in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €620.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Liesbos?

Vanuit Oude Liesboslaan 219 in Liesbos bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.5 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Liesbos?

Zorg en onderwijs in de buurt van Oude Liesboslaan 219: ziekenhuis op 4.6 km, apotheek op 2.6 km, kinderdagverblijf op 2.1 km, middelbare school op 2.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Liesbos?

Recreatie nabij Liesbos: restaurant (1.3 km), cafe (2.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Oude Liesboslaan 219?

Een woningrapport voor Oude Liesboslaan 219 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Liesbos. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1950, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.