Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1938
- Woonoppervlakte
- 144 m²
- Perceeloppervlakte
- 760 m²
Liesstraat 114 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m² en een perceel van 760 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €620.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Liesstraat 114
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.5 kmSupermarkt
2.5 kmHuisarts
2.7 kmTreinstation
5.2 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
2.1 kmMiddelbare school
2.9 kmApotheek
2.6 kmZiekenhuis
4.6 kmRestaurant
1.3 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
5.6 kmBioscoop
5.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Liesbos is €620.000. Dat komt neer op circa €4.306 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLiesstraat 114 is een woonhuis van 144 m² in de wijk Liesbos. De buurt telt 297 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 128 inwoners per km².
Liesstraat 114 is een woonhuis in Liesbos, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Liesstraat 114 heeft 144 m² woonoppervlakte. Het perceel is 760 m². In Liesbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €620.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Liesbos in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €620.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Liesstraat 114 in Liesbos bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.5 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Liesstraat 114: ziekenhuis op 4.6 km, apotheek op 2.6 km, kinderdagverblijf op 2.1 km, middelbare school op 2.9 km.
Recreatie nabij Liesbos: restaurant (1.3 km), cafe (2.3 km).
Een woningrapport voor Liesstraat 114 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Liesbos. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1938, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.