Streetview Elzenburgstraat 15 Breda

Elzenburgstraat 15, 4838 EA Breda

344 m² Label F

Elzenburgstraat 15 is een woonhuis in Breda. De woning heeft een woonoppervlakte van 344 m² en een perceel van 4510 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €788.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
344 m²
Perceeloppervlakte
4510 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Elzenburgstraat 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Elzenburgstraat 15

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3.7 km
Gezondheid

Huisarts

3.6 km
Vervoer

Treinstation

7.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

3.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.9 km

Buurtinformatie in Breda

830 Inwoners
300 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
279 Woningvoorraad
€788.000 Gem. woningwaarde Mastbos
86% Koopwoningen
65 Inwoners per km²

Locatie van Elzenburgstraat 15

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Elzenburgstraat 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Elzenburgstraat 15?

De gemiddelde woningwaarde in Mastbos is €788.000. Dat komt neer op circa €2.291 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Elzenburgstraat 15 zich tot de wijk Mastbos?

Elzenburgstraat 15 is een woonhuis van 344 m² in de wijk Mastbos. De buurt telt 279 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 65 inwoners per km².

Hoe groot is Elzenburgstraat 15 vergeleken met de buurt?

Elzenburgstraat 15 heeft 344 m² woonoppervlakte. Het perceel is 4510 m². In Mastbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €788.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Elzenburgstraat 15 en wat betekent dat?

Elzenburgstraat 15 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-11-27. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Mastbos?

De wijk Mastbos in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €788.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Mastbos?

Vanuit Elzenburgstraat 15 in Mastbos bereik je: supermarkt op 3.7 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 3.6 km, treinstation op 7.3 km, snelwegoprit op 4.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Mastbos?

Zorg en onderwijs in de buurt van Elzenburgstraat 15: ziekenhuis op 5.9 km, apotheek op 3.6 km, kinderdagverblijf op 2.3 km, middelbare school op 3.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Mastbos?

Recreatie nabij Mastbos: restaurant (1 km), cafe (3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Elzenburgstraat 15?

Een woningrapport voor Elzenburgstraat 15 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Mastbos. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.