Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2002
- Woonoppervlakte
- 337 m²
- Perceeloppervlakte
- 1150 m²
Meester Van Meelstraat 17 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 337 m² en een perceel van 1150 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €611.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Meester Van Meelstraat 17
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
3.7 kmHuisarts
3.5 kmTreinstation
7.5 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
4.3 kmApotheek
3.4 kmZiekenhuis
6.9 kmRestaurant
1.6 kmCafé
2.6 kmBibliotheek
5.2 kmBioscoop
6.7 kmDe prijsindicatie voor Meester Van Meelstraat 17 ligt rond €825.000 tot €925.000. De gemiddelde woningwaarde in Effen-Rith is €611.000. Dat komt neer op circa €1.813 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMeester Van Meelstraat 17 is een woonhuis van 337 m² in de wijk Effen-Rith. De buurt telt 362 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 99 inwoners per km².
Meester Van Meelstraat 17 is een woonhuis in Effen-Rith, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Meester Van Meelstraat 17 heeft 337 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1150 m². In Effen-Rith ligt de gemiddelde woningwaarde op €611.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Effen-Rith in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €611.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Meester Van Meelstraat 17 in Effen-Rith bereik je: supermarkt op 3.7 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 3.5 km, treinstation op 7.5 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Meester Van Meelstraat 17: ziekenhuis op 6.9 km, apotheek op 3.4 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 4.3 km.
Recreatie nabij Effen-Rith: restaurant (1.6 km), cafe (2.6 km).
De prijsindicatie ligt rond €825.000 tot €925.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Effen-Rith is €611.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.