Streetview Mozartlaan 17 Breda

Mozartlaan 17, 4837 EH Breda

120 m² Bouwjaar 1968 3 kamers 2 slaapkamers Label G

Mozartlaan 17 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 1250 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €691.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
1250 m²
Inhoud
480 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Mozartlaan 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mozartlaan 17

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
268.85 kWh/m²
Primaire fossiele energie
438.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
80.75 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Breda

2565 Inwoners
1160 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1185 Woningvoorraad
€691.000 Gem. woningwaarde Ruitersbos
63% Koopwoningen
1.496 Inwoners per km²

Locatie van Mozartlaan 17

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Mozartlaan 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Mozartlaan 17?

De gemiddelde woningwaarde in Ruitersbos is €691.000. Dat komt neer op circa €5.758 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mozartlaan 17 zich tot de wijk Ruitersbos?

Mozartlaan 17 is een woonhuis van 120 m² in de wijk Ruitersbos. De buurt telt 1.185 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.496 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mozartlaan 17?

Mozartlaan 17 is een woonhuis in Ruitersbos, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Mozartlaan 17 vergeleken met de buurt?

Mozartlaan 17 heeft 120 m² woonoppervlakte en 480 m³ inhoud. Het perceel is 1250 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Ruitersbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €691.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mozartlaan 17 en wat betekent dat?

Mozartlaan 17 heeft energielabel G. Geldig tot 2031-12-01. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 80.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mozartlaan 17?

Mozartlaan 17 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Ruitersbos?

De wijk Ruitersbos in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €691.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ruitersbos?

Vanuit Mozartlaan 17 in Ruitersbos bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 3.3 km.