Streetview Ruitersboslaan 35 Breda

Ruitersboslaan 35, 4837 CJ Breda

369 m² Bouwjaar 1964 Label B

Ruitersboslaan 35 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 369 m² en een perceel van 1500 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €691.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
369 m²
Perceeloppervlakte
1500 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Ruitersboslaan 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ruitersboslaan 35

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
144.07 kWh/m²
Primaire fossiele energie
188.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.7%
CO₂-emissie
33.3 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Breda

2565 Inwoners
1160 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1185 Woningvoorraad
€691.000 Gem. woningwaarde Ruitersbos
63% Koopwoningen
1.496 Inwoners per km²

Locatie van Ruitersboslaan 35

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Ruitersboslaan 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Ruitersboslaan 35?

De gemiddelde woningwaarde in Ruitersbos is €691.000. Dat komt neer op circa €1.873 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ruitersboslaan 35 zich tot de wijk Ruitersbos?

Ruitersboslaan 35 is een woonhuis van 369 m² in de wijk Ruitersbos. De buurt telt 1.185 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.496 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ruitersboslaan 35?

Ruitersboslaan 35 is een woonhuis in Ruitersbos, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Ruitersboslaan 35 vergeleken met de buurt?

Ruitersboslaan 35 heeft 369 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1500 m². In Ruitersbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €691.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ruitersboslaan 35 en wat betekent dat?

Ruitersboslaan 35 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-11-08. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.3 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Ruitersbos?

De wijk Ruitersbos in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €691.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ruitersbos?

Vanuit Ruitersboslaan 35 in Ruitersbos bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 3.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Ruitersbos?

Zorg en onderwijs in de buurt van Ruitersboslaan 35: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.9 km.