Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1905
- Woonoppervlakte
- 233 m²
- Perceeloppervlakte
- 291 m²
Baronielaan 272 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 233 m² en een perceel van 291 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €691.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Baronielaan 272
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
4.3 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Ruitersbos is €691.000. Dat komt neer op circa €2.966 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBaronielaan 272 is een woonhuis van 233 m² in de wijk Ruitersbos. De buurt telt 1.185 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.496 inwoners per km².
Baronielaan 272 is een woonhuis in Ruitersbos, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Baronielaan 272 heeft 233 m² woonoppervlakte. Het perceel is 291 m². In Ruitersbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €691.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Baronielaan 272 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
De wijk Ruitersbos in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €691.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Baronielaan 272 in Ruitersbos bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 3.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Baronielaan 272: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Ruitersbos: restaurant (0.6 km), cafe (1.1 km).