Streetview Baronielaan 226 A4 Breda

Baronielaan 226 A4, 4837 BG Breda

145 m² Bouwjaar 2021

Baronielaan 226 A4 is een woning in Breda, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €691.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
145 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Baronielaan 226 A4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Breda

2565 Inwoners
1160 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1185 Woningvoorraad
€691.000 Gem. woningwaarde Ruitersbos
63% Koopwoningen
1.496 Inwoners per km²

Locatie van Baronielaan 226 A4

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Baronielaan 226 A4

Wat is de geschatte woningwaarde van Baronielaan 226 A4?

De gemiddelde woningwaarde in Ruitersbos is €691.000. Dat komt neer op circa €4.766 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Baronielaan 226 A4 zich tot de wijk Ruitersbos?

Baronielaan 226 A4 is een woning van 145 m² in de wijk Ruitersbos. De buurt telt 1.185 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.496 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Baronielaan 226 A4?

Baronielaan 226 A4 is een woning in Ruitersbos, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Baronielaan 226 A4 vergeleken met de buurt?

Baronielaan 226 A4 heeft 145 m² woonoppervlakte. In Ruitersbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €691.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Ruitersbos?

De wijk Ruitersbos in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €691.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ruitersbos?

Vanuit Baronielaan 226 A4 in Ruitersbos bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 3.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Ruitersbos?

Zorg en onderwijs in de buurt van Baronielaan 226 A4: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Ruitersbos?

Recreatie nabij Ruitersbos: restaurant (0.6 km), cafe (1.1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Baronielaan 226 A4?

Een woningrapport voor Baronielaan 226 A4 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Ruitersbos. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2021, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.