Woningdetails
- Type
- Portiekflat
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1958
- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Inhoud
- 273 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
- Badkamers
- 1
- Ligging
- Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Okeghemlaan 13 A is een portiekflat in Breda, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €691.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Okeghemlaan 13 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
4.3 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
3 kmLicht en ruim hoek appartement op toplocatie in Breda-Zuid. In het hart van het gewilde Breda-Zuid, tussen het gezellige Ginneken en het groene…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Ruitersbos is €691.000. Dat komt neer op circa €8.427 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOkeghemlaan 13 A is een portiekflat van 82 m² in de wijk Ruitersbos. De buurt telt 1.185 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.496 inwoners per km².
Okeghemlaan 13 A is een portiekflat in Ruitersbos, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Okeghemlaan 13 A heeft 82 m² woonoppervlakte en 273 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Ruitersbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €691.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Okeghemlaan 13 A heeft energielabel G. Geldig tot 2035-07-23. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 78.14 kg/jaar.
Okeghemlaan 13 A heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.
De wijk Ruitersbos in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €691.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Okeghemlaan 13 A in Ruitersbos bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 3.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Okeghemlaan 13 A: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.9 km.