Streetview Willem van Oranjelaan 95 Breda

Willem van Oranjelaan 95, 4837 AH Breda

183 m² Bouwjaar 2021 4 kamers 3 slaapkamers Label A++

Willem van Oranjelaan 95 is een appartement in Breda, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 183 m² en 4 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €691.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
183 m²
Inhoud
637 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Willem van Oranjelaan 95

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willem van Oranjelaan 95

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
87.6 kWh/m²
Primaire fossiele energie
56.6 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
56%
CO₂-emissie
13.27 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Breda

2565 Inwoners
1160 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1185 Woningvoorraad
€691.000 Gem. woningwaarde Ruitersbos
63% Koopwoningen
1.496 Inwoners per km²

Locatie van Willem van Oranjelaan 95

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Willem van Oranjelaan 95

Wat is de geschatte woningwaarde van Willem van Oranjelaan 95?

De gemiddelde woningwaarde in Ruitersbos is €691.000. Dat komt neer op circa €3.776 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willem van Oranjelaan 95 zich tot de wijk Ruitersbos?

Willem van Oranjelaan 95 is een appartement van 183 m² in de wijk Ruitersbos. De buurt telt 1.185 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.496 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willem van Oranjelaan 95?

Willem van Oranjelaan 95 is een appartement in Ruitersbos, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Willem van Oranjelaan 95 vergeleken met de buurt?

Willem van Oranjelaan 95 heeft 183 m² woonoppervlakte en 637 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 46 m² per kamer. In Ruitersbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €691.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willem van Oranjelaan 95 en wat betekent dat?

Willem van Oranjelaan 95 heeft energielabel A++. Geldig tot 2032-11-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 13.27 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Willem van Oranjelaan 95?

Willem van Oranjelaan 95 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Ruitersbos?

De wijk Ruitersbos in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €691.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ruitersbos?

Vanuit Willem van Oranjelaan 95 in Ruitersbos bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 3.3 km.