Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1968
- Woonoppervlakte
- 154 m²
- Perceeloppervlakte
- 1040 m²
- Inhoud
- 570 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Zwaantjesweg 1 A is een woonhuis in Breda, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m², een perceel van 1040 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €788.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zwaantjesweg 1 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.4 kmSupermarkt
3.7 kmHuisarts
3.6 kmTreinstation
7.3 kmSnelweg oprit
4.3 kmKinderdagverblijf
2.3 kmMiddelbare school
3.7 kmApotheek
3.6 kmZiekenhuis
5.9 kmRestaurant
1 kmCafé
3 kmBibliotheek
4.1 kmBioscoop
5.9 kmDe prijsindicatie voor Zwaantjesweg 1 A ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Mastbos is €788.000. Dat komt neer op circa €5.117 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZwaantjesweg 1 A is een woonhuis van 154 m² in de wijk Mastbos. De buurt telt 279 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 65 inwoners per km².
Zwaantjesweg 1 A is een woonhuis in Mastbos, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Zwaantjesweg 1 A heeft 154 m² woonoppervlakte en 570 m³ inhoud. Het perceel is 1040 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Mastbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €788.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Zwaantjesweg 1 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Zwaantjesweg 1 A heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Mastbos in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €788.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Zwaantjesweg 1 A in Mastbos bereik je: supermarkt op 3.7 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 3.6 km, treinstation op 7.3 km, snelwegoprit op 4.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zwaantjesweg 1 A: ziekenhuis op 5.9 km, apotheek op 3.6 km, kinderdagverblijf op 2.3 km, middelbare school op 3.7 km.