Tussenwoning Klokkenberg 58 Breda

Klokkenberg 58, 4836 AZ Breda

340 m² Bouwjaar 2019 9 kamers 7 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Klokkenberg 58 is een tussenwoning in Breda, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 340 m², een perceel van 475 m² en 9 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €788.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
340 m²
Perceeloppervlakte
475 m²
Inhoud
1205 m³
Kamers
9
Slaapkamers
7
Indicatie vraagprijs
€1.555.000 tot €1.805.000
Ligging
Aan bosrand, in bosrijke omgeving en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Klokkenberg 58

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Klokkenberg 58

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3.7 km
Gezondheid

Huisarts

3.6 km
Vervoer

Treinstation

7.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

3.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.9 km

Buurtinformatie in Breda

830 Inwoners
300 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
279 Woningvoorraad
€788.000 Gem. woningwaarde Mastbos
86% Koopwoningen
65 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Klokkenberg 58

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Klokkenberg 58

Wat is de geschatte woningwaarde van Klokkenberg 58?

De prijsindicatie voor Klokkenberg 58 ligt rond €1.555.000 tot €1.805.000. De gemiddelde woningwaarde in Mastbos is €788.000. Dat komt neer op circa €2.318 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Klokkenberg 58 zich tot de wijk Mastbos?

Klokkenberg 58 is een tussenwoning van 340 m² in de wijk Mastbos. De buurt telt 279 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 65 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Klokkenberg 58?

Klokkenberg 58 is een tussenwoning in Mastbos, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Klokkenberg 58 vergeleken met de buurt?

Klokkenberg 58 heeft 340 m² woonoppervlakte en 1205 m³ inhoud. Het perceel is 475 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Mastbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €788.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Klokkenberg 58 en wat betekent dat?

Klokkenberg 58 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Klokkenberg 58?

Klokkenberg 58 heeft 9 kamers waarvan 7 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Mastbos?

De wijk Mastbos in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €788.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Mastbos?

Vanuit Klokkenberg 58 in Mastbos bereik je: supermarkt op 3.7 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 3.6 km, treinstation op 7.3 km, snelwegoprit op 4.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Mastbos?