Portiekflat Klokkenberg 15 Breda

Klokkenberg 15, 4836 AZ Breda

159 m² Bouwjaar 1953 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Klokkenberg 15 is een portiekflat in Breda, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €788.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1953
Woonoppervlakte
159 m²
Inhoud
4452 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€960.000 tot €1.210.000
Ligging
in_green_area

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Klokkenberg 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Klokkenberg 15

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3.7 km
Gezondheid

Huisarts

3.6 km
Vervoer

Treinstation

7.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

3.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.9 km

Buurtinformatie in Breda

830 Inwoners
300 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
279 Woningvoorraad
€788.000 Gem. woningwaarde Mastbos
86% Koopwoningen
65 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Klokkenberg 15

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Klokkenberg 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Klokkenberg 15?

De prijsindicatie voor Klokkenberg 15 ligt rond €960.000 tot €1.210.000. De gemiddelde woningwaarde in Mastbos is €788.000. Dat komt neer op circa €4.956 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Klokkenberg 15 zich tot de wijk Mastbos?

Klokkenberg 15 is een portiekflat van 159 m² in de wijk Mastbos. De buurt telt 279 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 65 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Klokkenberg 15?

Klokkenberg 15 is een portiekflat in Mastbos, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Klokkenberg 15 vergeleken met de buurt?

Klokkenberg 15 heeft 159 m² woonoppervlakte en 4452 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Mastbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €788.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Klokkenberg 15 en wat betekent dat?

Klokkenberg 15 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Klokkenberg 15?

Klokkenberg 15 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Mastbos?

De wijk Mastbos in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €788.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Mastbos?

Vanuit Klokkenberg 15 in Mastbos bereik je: supermarkt op 3.7 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 3.6 km, treinstation op 7.3 km, snelwegoprit op 4.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Mastbos?