Benedenwoning Ulvenhoutselaan 17 A11 Breda

Ulvenhoutselaan 17 A11, 4835 MA Breda

126 m² Bouwjaar 1976 4 kamers 2 slaapkamers Label A

Ulvenhoutselaan 17 A11 is een benedenwoning in Breda, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €628.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
126 m²
Inhoud
418 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€795.000 tot €895.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
overlooking_park, on_quiet_road, in_green_area, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Ulvenhoutselaan 17 A11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ulvenhoutselaan 17 A11

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
92.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
158.41 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.16 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Breda

5460 Inwoners
2445 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2473 Woningvoorraad
€628.000 Gem. woningwaarde Ginneken
78% Koopwoningen
4.154 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ulvenhoutselaan 17 A11

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Ulvenhoutselaan 17 A11

Wat is de geschatte woningwaarde van Ulvenhoutselaan 17 A11?

De prijsindicatie voor Ulvenhoutselaan 17 A11 ligt rond €795.000 tot €895.000. De gemiddelde woningwaarde in Ginneken is €628.000. Dat komt neer op circa €4.984 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ulvenhoutselaan 17 A11 zich tot de wijk Ginneken?

Ulvenhoutselaan 17 A11 is een benedenwoning van 126 m² in de wijk Ginneken. De buurt telt 2.473 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.154 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ulvenhoutselaan 17 A11?

Ulvenhoutselaan 17 A11 is een benedenwoning in Ginneken, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Ulvenhoutselaan 17 A11 vergeleken met de buurt?

Ulvenhoutselaan 17 A11 heeft 126 m² woonoppervlakte en 418 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Ginneken ligt de gemiddelde woningwaarde op €628.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ulvenhoutselaan 17 A11 en wat betekent dat?

Ulvenhoutselaan 17 A11 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-04-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ulvenhoutselaan 17 A11?

Ulvenhoutselaan 17 A11 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Ginneken?

De wijk Ginneken in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.460 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €628.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ginneken?

Vanuit Ulvenhoutselaan 17 A11 in Ginneken bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 3.3 km.