Streetview Prins Frederiklaan 17 Breda

Prins Frederiklaan 17, 4835 LD Breda

158 m² Bouwjaar 1938 8 kamers 7 slaapkamers Label C

Prins Frederiklaan 17 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m², een perceel van 264 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €628.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
158 m²
Perceeloppervlakte
264 m²
Inhoud
611 m³
Kamers
8
Slaapkamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Prins Frederiklaan 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prins Frederiklaan 17

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
170.76 kWh/m²
Primaire fossiele energie
216.47 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
8.8%
CO₂-emissie
38.8 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Breda

5460 Inwoners
2445 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2473 Woningvoorraad
€628.000 Gem. woningwaarde Ginneken
78% Koopwoningen
4.154 Inwoners per km²

Locatie van Prins Frederiklaan 17

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Prins Frederiklaan 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Prins Frederiklaan 17?

De gemiddelde woningwaarde in Ginneken is €628.000. Dat komt neer op circa €3.975 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prins Frederiklaan 17 zich tot de wijk Ginneken?

Prins Frederiklaan 17 is een woonhuis van 158 m² in de wijk Ginneken. De buurt telt 2.473 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.154 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prins Frederiklaan 17?

Prins Frederiklaan 17 is een woonhuis in Ginneken, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prins Frederiklaan 17 vergeleken met de buurt?

Prins Frederiklaan 17 heeft 158 m² woonoppervlakte en 611 m³ inhoud. Het perceel is 264 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Ginneken ligt de gemiddelde woningwaarde op €628.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prins Frederiklaan 17 en wat betekent dat?

Prins Frederiklaan 17 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-05-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.8 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prins Frederiklaan 17?

Prins Frederiklaan 17 heeft 8 kamers waarvan 7 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Ginneken?

De wijk Ginneken in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.460 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €628.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ginneken?

Vanuit Prins Frederiklaan 17 in Ginneken bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 3.3 km.