Herenhuis, vrijstaande woning Raadhuisstraat 25 Breda

Raadhuisstraat 25, 4835 JA Breda

508 m² Bouwjaar 1896 7 kamers 4 slaapkamers Label B

Raadhuisstraat 25 is een herenhuis, vrijstaande woning in Breda, gebouwd in 1896. De woning heeft een woonoppervlakte van 508 m², een perceel van 949 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €628.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1896
Woonoppervlakte
508 m²
Perceeloppervlakte
949 m²
Inhoud
2222 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€2.255.000 tot €2.505.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Raadhuisstraat 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Raadhuisstraat 25

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
127.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
167.4 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.7%
CO₂-emissie
31.05 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Breda

5460 Inwoners
2445 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2473 Woningvoorraad
€628.000 Gem. woningwaarde Ginneken
78% Koopwoningen
4.154 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Raadhuisstraat 25

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Raadhuisstraat 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Raadhuisstraat 25?

De prijsindicatie voor Raadhuisstraat 25 ligt rond €2.255.000 tot €2.505.000. De gemiddelde woningwaarde in Ginneken is €628.000. Dat komt neer op circa €1.236 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Raadhuisstraat 25 zich tot de wijk Ginneken?

Raadhuisstraat 25 is een herenhuis, vrijstaande woning van 508 m² in de wijk Ginneken. De buurt telt 2.473 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.154 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Raadhuisstraat 25?

Raadhuisstraat 25 is een herenhuis, vrijstaande woning in Ginneken, gebouwd in 1896 (130 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Raadhuisstraat 25 vergeleken met de buurt?

Raadhuisstraat 25 heeft 508 m² woonoppervlakte en 2222 m³ inhoud. Het perceel is 949 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 73 m² per kamer. In Ginneken ligt de gemiddelde woningwaarde op €628.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Raadhuisstraat 25 en wat betekent dat?

Raadhuisstraat 25 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-09-01. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.05 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Raadhuisstraat 25?

Raadhuisstraat 25 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Ginneken?

De wijk Ginneken in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.460 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €628.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ginneken?

Vanuit Raadhuisstraat 25 in Ginneken bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 3.3 km.