Streetview Jacqueline de Grezlaan 14 Breda

Jacqueline de Grezlaan 14, 4835 GT Breda

215 m² Bouwjaar 1996 7 kamers Label B

Jacqueline de Grezlaan 14 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m², een perceel van 584 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €628.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
215 m²
Perceeloppervlakte
584 m²
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Jacqueline de Grezlaan 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jacqueline de Grezlaan 14

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Breda

5460 Inwoners
2445 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2473 Woningvoorraad
€628.000 Gem. woningwaarde Ginneken
78% Koopwoningen
4.154 Inwoners per km²

Locatie van Jacqueline de Grezlaan 14

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Jacqueline de Grezlaan 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Jacqueline de Grezlaan 14?

De prijsindicatie voor Jacqueline de Grezlaan 14 ligt rond €740.000 tot €840.000. De gemiddelde woningwaarde in Ginneken is €628.000. Dat komt neer op circa €2.921 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jacqueline de Grezlaan 14 zich tot de wijk Ginneken?

Jacqueline de Grezlaan 14 is een woonhuis van 215 m² in de wijk Ginneken. De buurt telt 2.473 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.154 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jacqueline de Grezlaan 14?

Jacqueline de Grezlaan 14 is een woonhuis in Ginneken, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Jacqueline de Grezlaan 14 vergeleken met de buurt?

Jacqueline de Grezlaan 14 heeft 215 m² woonoppervlakte. Het perceel is 584 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Ginneken ligt de gemiddelde woningwaarde op €628.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jacqueline de Grezlaan 14 en wat betekent dat?

Jacqueline de Grezlaan 14 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-11-14. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jacqueline de Grezlaan 14?

Jacqueline de Grezlaan 14 heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Ginneken?

De wijk Ginneken in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.460 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €628.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ginneken?

Vanuit Jacqueline de Grezlaan 14 in Ginneken bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 3.3 km.