Eengezinswoning, tussenwoning Eleonorastraat 10 Breda

Eleonorastraat 10, 4835 GJ Breda

136 m² Bouwjaar 2008 3 kamers 2 slaapkamers Label A++

Eleonorastraat 10 is een eengezinswoning, tussenwoning in Breda, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m², een perceel van 146 m² en 3 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €628.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
146 m²
Inhoud
480 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€700.000 tot €800.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Eleonorastraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eleonorastraat 10

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
121.49 kWh/m²
Primaire fossiele energie
52.13 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
65%
CO₂-emissie
12.23 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Breda

5460 Inwoners
2445 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2473 Woningvoorraad
€628.000 Gem. woningwaarde Ginneken
78% Koopwoningen
4.154 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Eleonorastraat 10

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Eleonorastraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Eleonorastraat 10?

De prijsindicatie voor Eleonorastraat 10 ligt rond €700.000 tot €800.000. De gemiddelde woningwaarde in Ginneken is €628.000. Dat komt neer op circa €4.618 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eleonorastraat 10 zich tot de wijk Ginneken?

Eleonorastraat 10 is een eengezinswoning, tussenwoning van 136 m² in de wijk Ginneken. De buurt telt 2.473 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.154 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eleonorastraat 10?

Eleonorastraat 10 is een eengezinswoning, tussenwoning in Ginneken, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Eleonorastraat 10 vergeleken met de buurt?

Eleonorastraat 10 heeft 136 m² woonoppervlakte en 480 m³ inhoud. Het perceel is 146 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 45 m² per kamer. In Ginneken ligt de gemiddelde woningwaarde op €628.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eleonorastraat 10 en wat betekent dat?

Eleonorastraat 10 heeft energielabel A++. Geldig tot 2034-05-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.23 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Eleonorastraat 10?

Eleonorastraat 10 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Ginneken?

De wijk Ginneken in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.460 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €628.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ginneken?

Vanuit Eleonorastraat 10 in Ginneken bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 3.3 km.