Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2019
- Woonoppervlakte
- 148 m²
- Perceeloppervlakte
- 151 m²
- Inhoud
- 525 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Burgemeester Middelaerlaan 5 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m², een perceel van 151 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €628.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Middelaerlaan 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
4.3 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
2.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Ginneken is €628.000. Dat komt neer op circa €4.243 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester Middelaerlaan 5 is een woonhuis van 148 m² in de wijk Ginneken. De buurt telt 2.473 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.154 inwoners per km².
Burgemeester Middelaerlaan 5 is een woonhuis in Ginneken, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Burgemeester Middelaerlaan 5 heeft 148 m² woonoppervlakte en 525 m³ inhoud. Het perceel is 151 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Ginneken ligt de gemiddelde woningwaarde op €628.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burgemeester Middelaerlaan 5 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-09-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Burgemeester Middelaerlaan 5 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Ginneken in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.460 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €628.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Burgemeester Middelaerlaan 5 in Ginneken bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 3.3 km.