Eengezinswoning, geschakelde woning van Duijvenvoordestraat 12 Breda

van Duijvenvoordestraat 12, 4835 CB Breda

120 m² Bouwjaar 1906 5 kamers 4 slaapkamers Label D

van Duijvenvoordestraat 12 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Breda, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €628.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
120 m²
Inhoud
312 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Laatst bekende transactie
Periode 2018 tot 2021

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor van Duijvenvoordestraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel van Duijvenvoordestraat 12

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
188.04 kWh/m²
Primaire fossiele energie
260.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.66 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Breda

5460 Inwoners
2445 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2473 Woningvoorraad
€628.000 Gem. woningwaarde Ginneken
78% Koopwoningen
4.154 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van van Duijvenvoordestraat 12

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over van Duijvenvoordestraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van van Duijvenvoordestraat 12?

De prijsindicatie voor van Duijvenvoordestraat 12 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Ginneken is €628.000. Dat komt neer op circa €5.233 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt van Duijvenvoordestraat 12 zich tot de wijk Ginneken?

van Duijvenvoordestraat 12 is een eengezinswoning, geschakelde woning van 120 m² in de wijk Ginneken. De buurt telt 2.473 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.154 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op van Duijvenvoordestraat 12?

van Duijvenvoordestraat 12 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Ginneken, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is van Duijvenvoordestraat 12 vergeleken met de buurt?

van Duijvenvoordestraat 12 heeft 120 m² woonoppervlakte en 312 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Ginneken ligt de gemiddelde woningwaarde op €628.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van van Duijvenvoordestraat 12 en wat betekent dat?

van Duijvenvoordestraat 12 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-01-14. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van van Duijvenvoordestraat 12?

van Duijvenvoordestraat 12 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Ginneken?

De wijk Ginneken in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.460 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €628.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ginneken?