Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1929
- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- 128 m²
- Inhoud
- 315 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
van Duijvenvoordestraat 9 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m², een perceel van 128 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €628.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor van Duijvenvoordestraat 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
4.3 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
2.9 kmDe prijsindicatie voor van Duijvenvoordestraat 9 ligt rond €410.000 tot €460.000. De gemiddelde woningwaarde in Ginneken is €628.000. Dat komt neer op circa €5.815 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenvan Duijvenvoordestraat 9 is een woonhuis van 108 m² in de wijk Ginneken. De buurt telt 2.473 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.154 inwoners per km².
van Duijvenvoordestraat 9 is een woonhuis in Ginneken, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
van Duijvenvoordestraat 9 heeft 108 m² woonoppervlakte en 315 m³ inhoud. Het perceel is 128 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Ginneken ligt de gemiddelde woningwaarde op €628.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
van Duijvenvoordestraat 9 heeft energielabel F. Geldig tot 2029-01-25. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
van Duijvenvoordestraat 9 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Ginneken in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.460 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €628.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit van Duijvenvoordestraat 9 in Ginneken bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 3.3 km.