Eengezinswoning, tussenwoning van Duijvenvoordestraat 47 Breda

van Duijvenvoordestraat 47, 4835 CA Breda

124 m² Bouwjaar 1929 5 kamers 4 slaapkamers Label A

van Duijvenvoordestraat 47 is een eengezinswoning, tussenwoning in Breda, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m², een perceel van 165 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €628.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
165 m²
Inhoud
466 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€550.000 tot €650.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak
Ligging
In bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor van Duijvenvoordestraat 47

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel van Duijvenvoordestraat 47

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
114.31 kWh/m²
Primaire fossiele energie
159.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.2%
CO₂-emissie
28.04 kg/m²

Tuin
Ja (83.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Breda

5460 Inwoners
2445 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2473 Woningvoorraad
€628.000 Gem. woningwaarde Ginneken
78% Koopwoningen
4.154 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van van Duijvenvoordestraat 47

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over van Duijvenvoordestraat 47

Wat is de geschatte woningwaarde van van Duijvenvoordestraat 47?

De prijsindicatie voor van Duijvenvoordestraat 47 ligt rond €550.000 tot €650.000. De gemiddelde woningwaarde in Ginneken is €628.000. Dat komt neer op circa €5.065 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt van Duijvenvoordestraat 47 zich tot de wijk Ginneken?

van Duijvenvoordestraat 47 is een eengezinswoning, tussenwoning van 124 m² in de wijk Ginneken. De buurt telt 2.473 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.154 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op van Duijvenvoordestraat 47?

van Duijvenvoordestraat 47 is een eengezinswoning, tussenwoning in Ginneken, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is van Duijvenvoordestraat 47 vergeleken met de buurt?

van Duijvenvoordestraat 47 heeft 124 m² woonoppervlakte en 466 m³ inhoud. Het perceel is 165 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Ginneken ligt de gemiddelde woningwaarde op €628.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van van Duijvenvoordestraat 47 en wat betekent dat?

van Duijvenvoordestraat 47 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-03-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.04 kg/jaar.

Hoe is de indeling van van Duijvenvoordestraat 47?

van Duijvenvoordestraat 47 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 83 m².

Hoe is de woningmarkt in Ginneken?

De wijk Ginneken in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.460 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €628.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.