Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1935
- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- 144 m²
- Inhoud
- 330 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Ploegstraat 105 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m², een perceel van 144 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €442.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ploegstraat 105
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
3.8 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
2.5 kmDe prijsindicatie voor Ploegstraat 105 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Blauwe Kei is €442.000. Dat komt neer op circa €4.557 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPloegstraat 105 is een woonhuis van 97 m² in de wijk Blauwe Kei. De buurt telt 1.699 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.501 inwoners per km².
Ploegstraat 105 is een woonhuis in Blauwe Kei, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Ploegstraat 105 heeft 97 m² woonoppervlakte en 330 m³ inhoud. Het perceel is 144 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Blauwe Kei ligt de gemiddelde woningwaarde op €442.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Ploegstraat 105 heeft energielabel G. Geldig tot 2029-12-18. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Ploegstraat 105 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Blauwe Kei in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.875 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €442.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Ploegstraat 105 in Blauwe Kei bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 2.5 km.