Bungalow, hoekwoning (patiowoning) Tuin Ginneken 18 Breda

Tuin Ginneken 18, 4835 AD Breda

101 m² Bouwjaar 2019 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Tuin Ginneken 18 is een bungalow, hoekwoning (patiowoning) in Breda, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m², een perceel van 185 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €442.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
101 m²
Perceeloppervlakte
185 m²
Inhoud
335 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€555.000 tot €655.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Tuin Ginneken 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tuin Ginneken 18

Tuin
Ja (49.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Breda

3875 Inwoners
1765 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1699 Woningvoorraad
€442.000 Gem. woningwaarde Blauwe Kei
79% Koopwoningen
5.501 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tuin Ginneken 18

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Tuin Ginneken 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Tuin Ginneken 18?

De prijsindicatie voor Tuin Ginneken 18 ligt rond €555.000 tot €655.000. De gemiddelde woningwaarde in Blauwe Kei is €442.000. Dat komt neer op circa €4.376 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tuin Ginneken 18 zich tot de wijk Blauwe Kei?

Tuin Ginneken 18 is een bungalow, hoekwoning (patiowoning) van 101 m² in de wijk Blauwe Kei. De buurt telt 1.699 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.501 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tuin Ginneken 18?

Tuin Ginneken 18 is een bungalow, hoekwoning (patiowoning) in Blauwe Kei, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Tuin Ginneken 18 vergeleken met de buurt?

Tuin Ginneken 18 heeft 101 m² woonoppervlakte en 335 m³ inhoud. Het perceel is 185 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Blauwe Kei ligt de gemiddelde woningwaarde op €442.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tuin Ginneken 18 en wat betekent dat?

Tuin Ginneken 18 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-09-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tuin Ginneken 18?

Tuin Ginneken 18 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 49 m².

Hoe is de woningmarkt in Blauwe Kei?

De wijk Blauwe Kei in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.875 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €442.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Blauwe Kei?

Vanuit Tuin Ginneken 18 in Blauwe Kei bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 2.5 km.