Portiekflat (appartement) Johan Willem Frisolaan 13 Breda

Johan Willem Frisolaan 13, 4835 AA Breda

84 m² Bouwjaar 1950 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Johan Willem Frisolaan 13 is een portiekflat (appartement) in Breda, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 84 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €628.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
84 m²
Inhoud
282 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Johan Willem Frisolaan 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Johan Willem Frisolaan 13

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
266.4 kWh/m²
Primaire fossiele energie
461.32 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
84.89 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Breda

5460 Inwoners
2445 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2473 Woningvoorraad
€628.000 Gem. woningwaarde Ginneken
78% Koopwoningen
4.154 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Johan Willem Frisolaan 13

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Johan Willem Frisolaan 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Johan Willem Frisolaan 13?

De prijsindicatie voor Johan Willem Frisolaan 13 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Ginneken is €628.000. Dat komt neer op circa €7.476 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Johan Willem Frisolaan 13 zich tot de wijk Ginneken?

Johan Willem Frisolaan 13 is een portiekflat (appartement) van 84 m² in de wijk Ginneken. De buurt telt 2.473 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.154 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Johan Willem Frisolaan 13?

Johan Willem Frisolaan 13 is een portiekflat (appartement) in Ginneken, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Johan Willem Frisolaan 13 vergeleken met de buurt?

Johan Willem Frisolaan 13 heeft 84 m² woonoppervlakte en 282 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Ginneken ligt de gemiddelde woningwaarde op €628.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Johan Willem Frisolaan 13 en wat betekent dat?

Johan Willem Frisolaan 13 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-02-05. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 84.89 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Johan Willem Frisolaan 13?

Johan Willem Frisolaan 13 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Ginneken?

De wijk Ginneken in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.460 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €628.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ginneken?

Vanuit Johan Willem Frisolaan 13 in Ginneken bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 3.3 km.