Tussenwoning Overakkerstraat 26 Breda

Overakkerstraat 26, 4834 XN Breda

133 m² Bouwjaar 1928 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Overakkerstraat 26 is een tussenwoning in Breda, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 152 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €443.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
152 m²
Inhoud
470 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€660.000 tot €760.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Overakkerstraat 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Overakkerstraat 26

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
121.67 kWh/m²
Primaire fossiele energie
143.51 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
25.7%
CO₂-emissie
25.73 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (65.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Breda

3275 Inwoners
1545 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1635 Woningvoorraad
€443.000 Gem. woningwaarde Overakker
65% Koopwoningen
2.442 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Overakkerstraat 26

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Overakkerstraat 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Overakkerstraat 26?

De prijsindicatie voor Overakkerstraat 26 ligt rond €660.000 tot €760.000. De gemiddelde woningwaarde in Overakker is €443.000. Dat komt neer op circa €3.331 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Overakkerstraat 26 zich tot de wijk Overakker?

Overakkerstraat 26 is een tussenwoning van 133 m² in de wijk Overakker. De buurt telt 1.635 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.442 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Overakkerstraat 26?

Overakkerstraat 26 is een tussenwoning in Overakker, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Overakkerstraat 26 vergeleken met de buurt?

Overakkerstraat 26 heeft 133 m² woonoppervlakte en 470 m³ inhoud. Het perceel is 152 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Overakker ligt de gemiddelde woningwaarde op €443.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Overakkerstraat 26 en wat betekent dat?

Overakkerstraat 26 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-12-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.73 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Overakkerstraat 26?

Overakkerstraat 26 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 65 m².

Hoe is de woningmarkt in Overakker?

De wijk Overakker in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €443.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Overakker?

Vanuit Overakkerstraat 26 in Overakker bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 3 km.