Streetview Overakkerstraat 150 Breda

Overakkerstraat 150, 4834 XN Breda

149 m² Bouwjaar 1935 6 kamers 4 slaapkamers Label F

Overakkerstraat 150 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m², een perceel van 382 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €443.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
149 m²
Perceeloppervlakte
382 m²
Inhoud
690 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Overakkerstraat 150

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Overakkerstraat 150

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Breda

3275 Inwoners
1545 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1635 Woningvoorraad
€443.000 Gem. woningwaarde Overakker
65% Koopwoningen
2.442 Inwoners per km²

Locatie van Overakkerstraat 150

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Overakkerstraat 150

Wat is de geschatte woningwaarde van Overakkerstraat 150?

De prijsindicatie voor Overakkerstraat 150 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Overakker is €443.000. Dat komt neer op circa €2.973 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Overakkerstraat 150 zich tot de wijk Overakker?

Overakkerstraat 150 is een woonhuis van 149 m² in de wijk Overakker. De buurt telt 1.635 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.442 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Overakkerstraat 150?

Overakkerstraat 150 is een woonhuis in Overakker, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Overakkerstraat 150 vergeleken met de buurt?

Overakkerstraat 150 heeft 149 m² woonoppervlakte en 690 m³ inhoud. Het perceel is 382 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Overakker ligt de gemiddelde woningwaarde op €443.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Overakkerstraat 150 en wat betekent dat?

Overakkerstraat 150 heeft energielabel F. Geldig tot 2027-02-23. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Overakkerstraat 150?

Overakkerstraat 150 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Overakker?

De wijk Overakker in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €443.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Overakker?

Vanuit Overakkerstraat 150 in Overakker bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 3 km.