Streetview Overakkerstraat 73 Breda

Overakkerstraat 73, 4834 XH Breda

186 m² Bouwjaar 1991

Overakkerstraat 73 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m² en een perceel van 420 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €443.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
186 m²
Perceeloppervlakte
420 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Overakkerstraat 73

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Breda

3275 Inwoners
1545 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1635 Woningvoorraad
€443.000 Gem. woningwaarde Overakker
65% Koopwoningen
2.442 Inwoners per km²

Locatie van Overakkerstraat 73

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Overakkerstraat 73

Wat is de geschatte woningwaarde van Overakkerstraat 73?

De gemiddelde woningwaarde in Overakker is €443.000. Dat komt neer op circa €2.382 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Overakkerstraat 73 zich tot de wijk Overakker?

Overakkerstraat 73 is een woonhuis van 186 m² in de wijk Overakker. De buurt telt 1.635 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.442 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Overakkerstraat 73?

Overakkerstraat 73 is een woonhuis in Overakker, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Overakkerstraat 73 vergeleken met de buurt?

Overakkerstraat 73 heeft 186 m² woonoppervlakte. Het perceel is 420 m². In Overakker ligt de gemiddelde woningwaarde op €443.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Overakker?

De wijk Overakker in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €443.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Overakker?

Vanuit Overakkerstraat 73 in Overakker bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Overakker?

Zorg en onderwijs in de buurt van Overakkerstraat 73: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Overakker?

Recreatie nabij Overakker: restaurant (0.4 km), cafe (1.2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Overakkerstraat 73?