Vrijstaande woning Bavelselaan 331 Breda

Bavelselaan 331, 4834 TD Breda

201 m² Bouwjaar 2001 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Bavelselaan 331 is een vrijstaande woning in Breda, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 201 m², een perceel van 984 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €443.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
201 m²
Perceeloppervlakte
984 m²
Inhoud
826 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.040.000 tot €1.290.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan bosrand, in bosrijke omgeving en landelijk gelegen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Bavelselaan 331

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bavelselaan 331

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en warmte terugwininstallatie
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Breda

3275 Inwoners
1545 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1635 Woningvoorraad
€443.000 Gem. woningwaarde Overakker
65% Koopwoningen
2.442 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bavelselaan 331

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Bavelselaan 331

Wat is de geschatte woningwaarde van Bavelselaan 331?

De prijsindicatie voor Bavelselaan 331 ligt rond €1.040.000 tot €1.290.000. De gemiddelde woningwaarde in Overakker is €443.000. Dat komt neer op circa €2.204 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bavelselaan 331 zich tot de wijk Overakker?

Bavelselaan 331 is een vrijstaande woning van 201 m² in de wijk Overakker. De buurt telt 1.635 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.442 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bavelselaan 331?

Bavelselaan 331 is een vrijstaande woning in Overakker, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Bavelselaan 331 vergeleken met de buurt?

Bavelselaan 331 heeft 201 m² woonoppervlakte en 826 m³ inhoud. Het perceel is 984 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Overakker ligt de gemiddelde woningwaarde op €443.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bavelselaan 331 en wat betekent dat?

Bavelselaan 331 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bavelselaan 331?

Bavelselaan 331 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Overakker?

De wijk Overakker in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €443.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Overakker?

Vanuit Bavelselaan 331 in Overakker bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 3 km.