Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1928
- Woonoppervlakte
- 197 m²
- Perceeloppervlakte
- 254 m²
- Inhoud
- 600 m³
- Kamers
- 10
- Slaapkamers
- 6
Bavelselaan 293 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m², een perceel van 254 m² en 10 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €443.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bavelselaan 293
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
4.6 kmSnelweg oprit
3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
3.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Overakker is €443.000. Dat komt neer op circa €2.249 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBavelselaan 293 is een woonhuis van 197 m² in de wijk Overakker. De buurt telt 1.635 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.442 inwoners per km².
Bavelselaan 293 is een woonhuis in Overakker, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Bavelselaan 293 heeft 197 m² woonoppervlakte en 600 m³ inhoud. Het perceel is 254 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Overakker ligt de gemiddelde woningwaarde op €443.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Bavelselaan 293 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-11-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.25 kg/jaar.
Bavelselaan 293 heeft 10 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Overakker in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €443.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Bavelselaan 293 in Overakker bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bavelselaan 293: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.