Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2014
- Woonoppervlakte
- 390 m²
- Perceeloppervlakte
- 880 m²
- Inhoud
- 1400 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Bavelselaan 277 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 2014. De woning heeft een woonoppervlakte van 390 m², een perceel van 880 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €443.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bavelselaan 277
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
4.6 kmSnelweg oprit
3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
3.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Overakker is €443.000. Dat komt neer op circa €1.136 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBavelselaan 277 is een woonhuis van 390 m² in de wijk Overakker. De buurt telt 1.635 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.442 inwoners per km².
Bavelselaan 277 is een woonhuis in Overakker, gebouwd in 2014 (12 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Bavelselaan 277 heeft 390 m² woonoppervlakte en 1400 m³ inhoud. Het perceel is 880 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 56 m² per kamer. In Overakker ligt de gemiddelde woningwaarde op €443.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Bavelselaan 277 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-03-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Bavelselaan 277 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Overakker in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €443.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Bavelselaan 277 in Overakker bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bavelselaan 277: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.