Streetview Bavelselaan 233 Breda

Bavelselaan 233, 4834 TB Breda

235 m² Bouwjaar 1920

Bavelselaan 233 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 235 m² en een perceel van 508 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €443.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
235 m²
Perceeloppervlakte
508 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Bavelselaan 233

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Breda

3275 Inwoners
1545 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1635 Woningvoorraad
€443.000 Gem. woningwaarde Overakker
65% Koopwoningen
2.442 Inwoners per km²

Locatie van Bavelselaan 233

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Bavelselaan 233

Wat is de geschatte woningwaarde van Bavelselaan 233?

De gemiddelde woningwaarde in Overakker is €443.000. Dat komt neer op circa €1.885 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bavelselaan 233 zich tot de wijk Overakker?

Bavelselaan 233 is een woonhuis van 235 m² in de wijk Overakker. De buurt telt 1.635 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.442 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bavelselaan 233?

Bavelselaan 233 is een woonhuis in Overakker, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bavelselaan 233 vergeleken met de buurt?

Bavelselaan 233 heeft 235 m² woonoppervlakte. Het perceel is 508 m². In Overakker ligt de gemiddelde woningwaarde op €443.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Overakker?

De wijk Overakker in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €443.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Overakker?

Vanuit Bavelselaan 233 in Overakker bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Overakker?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bavelselaan 233: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Overakker?

Recreatie nabij Overakker: restaurant (0.4 km), cafe (1.2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Bavelselaan 233?