Streetview Ulvenhoutselaan 119 Breda

Ulvenhoutselaan 119, 4834 ME Breda

315 m² Bouwjaar 1934 10 kamers 6 slaapkamers Label E

Ulvenhoutselaan 119 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 315 m², een perceel van 1166 m² en 10 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €628.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
315 m²
Perceeloppervlakte
1166 m²
Inhoud
1353 m³
Kamers
10
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Ulvenhoutselaan 119

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ulvenhoutselaan 119

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Breda

5460 Inwoners
2445 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2473 Woningvoorraad
€628.000 Gem. woningwaarde Ginneken
78% Koopwoningen
4.154 Inwoners per km²

Locatie van Ulvenhoutselaan 119

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Ulvenhoutselaan 119

Wat is de geschatte woningwaarde van Ulvenhoutselaan 119?

De gemiddelde woningwaarde in Ginneken is €628.000. Dat komt neer op circa €1.994 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ulvenhoutselaan 119 zich tot de wijk Ginneken?

Ulvenhoutselaan 119 is een woonhuis van 315 m² in de wijk Ginneken. De buurt telt 2.473 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.154 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ulvenhoutselaan 119?

Ulvenhoutselaan 119 is een woonhuis in Ginneken, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Ulvenhoutselaan 119 vergeleken met de buurt?

Ulvenhoutselaan 119 heeft 315 m² woonoppervlakte en 1353 m³ inhoud. Het perceel is 1166 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Ginneken ligt de gemiddelde woningwaarde op €628.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ulvenhoutselaan 119 en wat betekent dat?

Ulvenhoutselaan 119 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-12-26. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ulvenhoutselaan 119?

Ulvenhoutselaan 119 heeft 10 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Ginneken?

De wijk Ginneken in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.460 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €628.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ginneken?

Vanuit Ulvenhoutselaan 119 in Ginneken bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 3.3 km.