Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2006
- Woonoppervlakte
- 462 m²
- Perceeloppervlakte
- 3523 m²
Ulvenhoutselaan 81 is een woonhuis in Breda, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 462 m² en een perceel van 3523 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €628.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ulvenhoutselaan 81
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
4.3 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
2.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Ginneken is €628.000. Dat komt neer op circa €1.359 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenUlvenhoutselaan 81 is een woonhuis van 462 m² in de wijk Ginneken. De buurt telt 2.473 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.154 inwoners per km².
Ulvenhoutselaan 81 is een woonhuis in Ginneken, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Ulvenhoutselaan 81 heeft 462 m² woonoppervlakte. Het perceel is 3523 m². In Ginneken ligt de gemiddelde woningwaarde op €628.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Ulvenhoutselaan 81 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-08-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.38 kg/jaar.
De wijk Ginneken in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.460 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €628.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Ulvenhoutselaan 81 in Ginneken bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 3.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ulvenhoutselaan 81: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.1 km.
Recreatie nabij Ginneken: restaurant (0.3 km), cafe (0.5 km).