Streetview Rijnauwenstraat 244 Breda

Rijnauwenstraat 244, 4834 LJ Breda

96 m² Bouwjaar 1975 4 kamers 2 slaapkamers Label C

Rijnauwenstraat 244 is een appartement in Breda, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €363.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
96 m²
Inhoud
300 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Rijnauwenstraat 244

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijnauwenstraat 244

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Breda

5990 Inwoners
3070 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
3024 Woningvoorraad
€363.000 Gem. woningwaarde Ypelaar
53% Koopwoningen
5.101 Inwoners per km²

Locatie van Rijnauwenstraat 244

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Rijnauwenstraat 244

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijnauwenstraat 244?

De prijsindicatie voor Rijnauwenstraat 244 ligt rond €115.000 tot €140.000. De gemiddelde woningwaarde in Ypelaar is €363.000. Dat komt neer op circa €3.781 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijnauwenstraat 244 zich tot de wijk Ypelaar?

Rijnauwenstraat 244 is een appartement van 96 m² in de wijk Ypelaar. De buurt telt 3.024 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.101 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijnauwenstraat 244?

Rijnauwenstraat 244 is een appartement in Ypelaar, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Rijnauwenstraat 244 vergeleken met de buurt?

Rijnauwenstraat 244 heeft 96 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Ypelaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €363.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijnauwenstraat 244 en wat betekent dat?

Rijnauwenstraat 244 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-11-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rijnauwenstraat 244?

Rijnauwenstraat 244 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Ypelaar?

De wijk Ypelaar in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €363.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ypelaar?

Vanuit Rijnauwenstraat 244 in Ypelaar bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 2.2 km.