Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Assumburgstraat 32 Breda

Assumburgstraat 32, 4834 KP Breda

85 m² Bouwjaar 1966 5 kamers 3 slaapkamers Label E

Assumburgstraat 32 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Breda, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m², een perceel van 311 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €363.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
85 m²
Perceeloppervlakte
311 m²
Inhoud
373 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €505.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Assumburgstraat 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Assumburgstraat 32

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
197.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
334.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
61.64 kg/m²

Tuin
Ja (114.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Breda

5990 Inwoners
3070 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
3024 Woningvoorraad
€363.000 Gem. woningwaarde Ypelaar
53% Koopwoningen
5.101 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Assumburgstraat 32

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Assumburgstraat 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Assumburgstraat 32?

De prijsindicatie voor Assumburgstraat 32 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in Ypelaar is €363.000. Dat komt neer op circa €4.271 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Assumburgstraat 32 zich tot de wijk Ypelaar?

Assumburgstraat 32 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 85 m² in de wijk Ypelaar. De buurt telt 3.024 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.101 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Assumburgstraat 32?

Assumburgstraat 32 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Ypelaar, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Assumburgstraat 32 vergeleken met de buurt?

Assumburgstraat 32 heeft 85 m² woonoppervlakte en 373 m³ inhoud. Het perceel is 311 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Ypelaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €363.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Assumburgstraat 32 en wat betekent dat?

Assumburgstraat 32 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-11-06. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 61.64 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Assumburgstraat 32?

Assumburgstraat 32 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 114 m².

Hoe is de woningmarkt in Ypelaar?

De wijk Ypelaar in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €363.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ypelaar?

Vanuit Assumburgstraat 32 in Ypelaar bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 2.2 km.