Eindwoning (drive-in woning) Wijdenesstraat 15 Breda

Wijdenesstraat 15, 4834 KE Breda

119 m² Bouwjaar 1974 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Wijdenesstraat 15 is een eindwoning (drive-in woning) in Breda, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m², een perceel van 159 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €363.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
119 m²
Perceeloppervlakte
159 m²
Inhoud
444 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €505.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Wijdenesstraat 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wijdenesstraat 15

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
131.43 kWh/m²
Primaire fossiele energie
159.99 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17.3%
CO₂-emissie
27.91 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (87.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Breda

5990 Inwoners
3070 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
3024 Woningvoorraad
€363.000 Gem. woningwaarde Ypelaar
53% Koopwoningen
5.101 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wijdenesstraat 15

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Wijdenesstraat 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Wijdenesstraat 15?

De prijsindicatie voor Wijdenesstraat 15 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in Ypelaar is €363.000. Dat komt neer op circa €3.050 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wijdenesstraat 15 zich tot de wijk Ypelaar?

Wijdenesstraat 15 is een eindwoning (drive-in woning) van 119 m² in de wijk Ypelaar. De buurt telt 3.024 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.101 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wijdenesstraat 15?

Wijdenesstraat 15 is een eindwoning (drive-in woning) in Ypelaar, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Wijdenesstraat 15 vergeleken met de buurt?

Wijdenesstraat 15 heeft 119 m² woonoppervlakte en 444 m³ inhoud. Het perceel is 159 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Ypelaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €363.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wijdenesstraat 15 en wat betekent dat?

Wijdenesstraat 15 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wijdenesstraat 15?

Wijdenesstraat 15 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 87 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Ypelaar?

De wijk Ypelaar in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €363.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ypelaar?

Vanuit Wijdenesstraat 15 in Ypelaar bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 2.2 km.