Streetview Neubourgstraat 15 Breda

Neubourgstraat 15, 4834 JL Breda

249 m² Label C

Neubourgstraat 15 is een woonhuis in Breda. De woning heeft een woonoppervlakte van 249 m² en een perceel van 737 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €363.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
249 m²
Perceeloppervlakte
737 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Neubourgstraat 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Neubourgstraat 15

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Breda

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Breda

5990 Inwoners
3070 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
3024 Woningvoorraad
€363.000 Gem. woningwaarde Ypelaar
53% Koopwoningen
5.101 Inwoners per km²

Locatie van Neubourgstraat 15

Vergelijkbare woningen in Breda

Veelgestelde vragen over Neubourgstraat 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Neubourgstraat 15?

De gemiddelde woningwaarde in Ypelaar is €363.000. Dat komt neer op circa €1.458 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Neubourgstraat 15 zich tot de wijk Ypelaar?

Neubourgstraat 15 is een woonhuis van 249 m² in de wijk Ypelaar. De buurt telt 3.024 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.101 inwoners per km².

Hoe groot is Neubourgstraat 15 vergeleken met de buurt?

Neubourgstraat 15 heeft 249 m² woonoppervlakte. Het perceel is 737 m². In Ypelaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €363.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Neubourgstraat 15 en wat betekent dat?

Neubourgstraat 15 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-05-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Ypelaar?

De wijk Ypelaar in Breda (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €363.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ypelaar?

Vanuit Neubourgstraat 15 in Ypelaar bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Ypelaar?

Zorg en onderwijs in de buurt van Neubourgstraat 15: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Ypelaar?

Recreatie nabij Ypelaar: restaurant (0.5 km), cafe (1.2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Neubourgstraat 15?

Een woningrapport voor Neubourgstraat 15 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Ypelaar. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.